Rozwiązanie konkursu

Konkurs w którym do wygrania były gadżety żużlowe od firmy GLS za nami. Duża ilość świetnych propozycji nie ułatwiła nam wyboru. ale redakcyjne jury sprężyło się i wybrało dwójkę laureatów. Do konkursu wpłynęło 73 zgłoszenia niestety nie wszyscy doczytali zasady i w niektórych zgłoszeniach brakowało słów które powinny się znaleźć w pracach konkursowych .Ale były osoby którym się to udało i wśród tych osób wybraliśmy laureatów.Koszulkę z podpisami Żużlowej Reprezentacji Polski wygrywa pan Tomasz G. z Oleśnicy. Worek z gadżetami w skład którego wchodzi koszulka i skarpetki leci do pani Zofii M. z Wrocławia. Fundatorem nagród była firma GLS której serdecznie dziękujemy a z laureatami skontaktujemy się e-mailowo w celu przekazania nagród.Polecamy kolejne konkursy na naszej nowej odsłonie strony www.dtv24.pl warto również polubić nasz profil na FB bo tam najświeższe informacje i konkursy. Polecamy bo mamy dla was sporo zaproszeń na koncerty zespołu Lady Pank we Wrocławiu, Opolu i Katowicach od firmy Wagart, zaproszenia na Tattoo Expo w Opolu, również niedługo wystartujemy z konkursem gdzie do wygrania będzie kilka zaproszeń na Muzyczne Pożegnanie Wakacji od firmy Dux Event.

„Skok w Bok” w opolskiej filharmonii

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie.

Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie? Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz pora na Polskę! Premiera 19 czerwca 2017 r. Obsada: Dorota Chotecka, Jacek Kopczyński, Michał Milowicz/Robert Wabich, Joanna Moro/ Andżelika Piechowiak, Michalina Sosna, Magdalena Wróbel, Adam Fidusiewicz Reżyseria Andrzej Rozhin Przekład Klaudyna Rozhin Kostiumy Ewa Kochańska Scenografia Joanna Pielat-Rusinkiewicz Muzyka Waldemar Król Asystentka reżysera Anna Modrzejewska
Zapraszamy państwa do zakupu biletów na spektakle które już 22 września w Opolskiej Filharmonii o godzinie 15.30 i 18:30.
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/40211/Opole/Skok+w+bok/
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/35971/Opole/Skok+w+bok/