Nowy hotel na Ostrowiu Tumskim The Bridge

Grupa Accor rozwija w Polsce nową markę pięciogwiazdkowych hoteli butikowych – MGallery Hotel Collection. W marcu 2019 roku do kolekcji zachwycających obiektów dołączył Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery, a w sierpniu pierwszych gości przywitał The Bridge Wroclaw MGallery. Łącząc najwyższy standard usług ze światem rytuałów, fascynujących historii i autorskich pomysłów, marka oferuje zupełnie nową jakość w segmencie hoteli luksusowych.

https://www.accorhotels.com/B1Z1

THE BRIDGE WROCLAW MGALLERY – POŁĄCZENIE WSPÓŁCZESNEJ ATMOSFERY MIASTA I MISTYCZNEGO DZIEDZICTWA WYSPY

Od sierpnia 2019 roku MGallery zaprasza gości do Wrocławia. The Bridge Wroclaw MGallery oferuje 184 pokoje (w tym 17 apartamentów), industrialną restaurację Craft z imponującą otwartą kuchnią i autorskimi potrawami oraz Craft Bar z oryginalnymi koktajlami. Hotel dysponuje niezrównanym widokiem z tarasu, salami konferencyjnymi, garażem podziemnym, wspaniałym ogrodem pełnym ziół oraz dostępem do rzeki.

https://www.accorhotels.com/B1Z1

Zainspirowany historią zabytkowego miasta, obiekt został wybudowany w najstarszej dzielnicy metropolii. Uznawany za oazę ciszy Ostrów Tumski, mieszczący się dawniej na wyspie, dziś jest integralną częścią miasta, w której można zregenerować się po intensywnym dniu. Nowoczesną bryłę hotelu tworzą surowe materiały – kamień, żelazo czy beton – które dzięki współczesnemu wzornictwu doskonale współgrają z krajobrazem gotyckiej i barokowej architektury. Mistyczną atmosferę The Bridge podkreślają elementy wystroju nawiązujące do symboliki Ostrowa Tumskiego. We wnętrzach króluje minimalizm wzbogacony o designerskie dodatki, a wyjątkowy klimat tworzą strzeliste okna, wypełniające pomieszczenia naturalnym światłem.

https://www.accorhotels.com/B1Z1

O MGALLERY HOTEL COLLECTION

MGallery to miejsce, gdzie goście przeżywają i dzielą się fascynującymi historiami. Każdy ze 100 zlokalizowanych na całym świecie hoteli butikowych MGallery ma niepowtarzalną historię do opowiedzenia, inspirowaną miejscem, w którym się znajduje. Od zaprojektowanego na zamówienie designu, przez zmysłowe połączenia, po ofertę wellness uwzględniającą w szczególności potrzeby kobiet – MGallery umożliwiają swoim gościom odkrywanie tego, co najlepsze na świecie. Pobyt w eleganckich, przemyślanych i zdecydowanie wyjątkowych hotelach MGallery jest dla gości inspirujący i wzbogacający. Do najbardziej znanych adresów w tej kolekcji należą: Molitor Paris, INK Hotel Amsterdam, Queens Hotel Cheltenham w Anglii, Santa Teresa Hotel Rio de Janeiro, Hotel Lindrum Melbourne w Australii, Muse Bangkok Langsuan w Tajlandii i Hotel des Arts Saigon w Wietnamie.

MGallery jest częścią grupy Accor, światowego lidera w dziedzinie podróży i stylu życia, która zaprasza gości do odkrywania wyjątkowych doznań w ponad 4800 hotelach, ośrodkach wypoczynkowych i rezydencjach, a także w ponad 10 000 najlepszych prywatnych rezydencjach na całym świecie.

Pol’and’Rock Festival

Wszystkie drogi prowadzą do Kostrzynia. Dzisiaj rozpoczęło się tu trzydniowe święto muzyki przyjaźni rock and rola.25.

Pol’and’Rock Festival to podziękowanie fundacji WOŚP dla ludzi którzy w styczniu uczestniczą w zbiórce pieniędzy ale nie tylko dla nich . Na festiwal zaproszony jest każdy, który lubi dobrą zabawę i fantastyczną muzykę z górnej półki.  Są tu oczywiście spotkania z ciekawymi ludźmi, możliwość potaplania się w fioletowym błocie czy przejechania się na dużym diabelskim młynie allegro.  Start trzydniowej imprezy tradycyjnie o godz.15.00 odgwizdał Roman Polański , jedna z ikon tego festiwalu.  Zanim doszło do tego w namiocie prasowym odbyła się konferencja prasowa z organizatorami na które pojawił się m.in Jurek Owsiak Krzysztof Dobies oraz przedstawiciele sponsorów.   Każdy kto jeszcze ma ochotę może wsiąść w pociąg lub inny środek transportu i przyjechać tutaj.    Dobra zabawa jest gwarantowana.

tekst i zdjecia Mariusz Kunicki