Cinema City w wydaniu VIP

Kino i restauracja w jednym ? To na pewno świetne połączenie, urozmaicenie tradycyjnego wypadu do kina. Jest wiele okazji, by skorzystać z oferty VIP w kinie Cinema City – randka, urodziny, czy spotkanie z paczką przyjaciół, będą rewelacyjnym pomysłem na skorzystanie z tej oferty !

Gorące i zimne dania, przekąski, czy świeżo parzona kawa i orzeźwiające napoje – brzmi przepysznie, a to wszystko do dyspozycji widzów już pół godziny przed wybranym seansem.

Sale kinowe są wyposażone w elektrycznie regulowane skórzane fotele, pozwalające ułożyć się wygodniej, czy nawet w pozycji leżącej. W strefie VIP luksusu i wygody jest pod dostatkiem.

Wizyta w sali VIP może być także znakomitym pomysłem na prezent. Cinema City oferuje eleganckie karty podarunkowe VIP, które obejmują dwa bilety na dowolny seans w formacie 2D w wyjątkowych salach VIP w Cinema City Wroclavia lub Bonarka. Karta umożliwia dostęp do wszystkich atrakcji strefy VIP, czyli nie tylko oglądania filmów w wygodnych fotelach, ale również dostęp do barowych przekąsek bez limitu i możliwość skosztowania przyrządzanych na miejscu posiłków na zimno i ciepło.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.