Opolska Noc Kabaretowa

Sezon na imprezy w  opolskim amfiteatrze rozkręca się na dobre. Kolejnym wydarzeniem które zagościło w tym miejscu to Opolska Noc Kabaretowa.Sobotni wieczór 29 czerwca należał do: Grupy MoCarta, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Jurki, Kabaretu Czesuaf, Kabaretu na Koniec Świata, Igora Kwiatkowskiego, Marcina Dańca, Artura Andrusa, Zbigniewa Zamachowskiego a oprawę muzyczną zapewnił zespół The Jobers.

W tym roku tematem przewodnim opolskiej nocy jest słynny na cały kraj przekop, który ma dać Elblągowi dostęp do morza. Autorem scenariusza jest Robert Górski a gospodarzami wieczoru był Kabaret Moralnego Niepokoju.Hasłem przewodnim tegorocznej nocy było PRZEKOP czyli od morza do Żoliborza. Po wielkim sukcesie budowy Dworca Centralnego inżynier Karwowski, w towarzystwie gwiazd polskiego kabaretu, rusza nad Zalew Wiślany, żeby nadzorować kolejny ważny dla kraju projekt.

Świetne dialogi doskonałe skecze, piękna scenografia i rozrywka na najwyższym poziomie królowały w sobotni wieczór w amfiteatrze.Publiczność reagowała żywiołowo i co chwilę w amfiteatrze wybuchały salwy śmiechu.

Impreza była transmitowana przez telewizję Polsat wiec cała Polska mogła choć na chwilę przenieść się do Opola i poczuć legendarny opolski klimat.Sobotni koncert to tylko wstęp do koncertu Przebojowe Opole, który już w niedziele zagości zarówno w amfiteatrze jak i Polsacie.Organizatorem jest Miasto Opole oraz agencja Eskander.

Tekst i zdjęcia Mariusz Kunicki

DO WYGRANIA bilety na koncert ,,LADY PANK”

Organizator trasy zespołu ,,Lady Pank” firmy Wagart zapewnia konkurs, w którym do wygrania będą dwa podwójne bilety na występ tej wspaniałej grupy. Koncert odbędzie się we Wrocławiu 17. listopada 2019 roku w Hali Stulecia o godzinie 18:30.

Co trzeba zrobić, by bilety trafiły w ręce fanów?

Po pierwsze należy zastanowić się, który utwór jest ulubionym i uzasadnić swój wybór, tym samym przekonując organizatorów, a odpowiedzi wysyłajcie na : kunicki.dtv24@gmail.com do 15. sierpnia 2019 roku.

Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej następnego dnia, czyli 16. sierpnia.

Aby być na bieżąco z różnymi informacjami i konkursami polub profil DTV24 na fb oraz odwiedźcie stronę internetową. Będzie szansa na wygranie biletów do Opola i Katowic.

Tym, którym nie uda się wygrać biletów, zapraszamy na stronę:

https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/lady-pank/?fbclid=IwAR19Y6wIWeS2_Fc16I2DCmwN3fpIcCbg2W2MSat7Y-UlQ4bzSCaCi_8g4uo