Zmiana lokalizacji koncertu Bryana Adamsa

Bryan Adams – nowa lokalizacja koncertu we Wrocławiu!

Zaplanowany na 22 czerwca koncert kanadyjskiego artysty zostaje przeniesiony ze względów technicznych z Pergoli do Hali Orbita. Zakupione bilety zachowują ważność. Bez zmian pozostaje lokalizacja drugiego z koncertów Bryana Adamsa, który odbędzie się 21 czerwca w Ergo Arenie Gdańsk / Sopot.

Bryan Adams zawita do Polski w ramach światowego tournee promującego najnowszy album „Shine a Light”, którego europejska część rozpocznie się 11 czerwca koncertem w Monachium. Oprócz Polski twórca takich hitów, jak „(Everything I Do) I Do It For You”, „Summer of 69” czy „Run Tou You” odwiedzi m.in. Portugalię, Hiszpanię, Włochy i Austrię.
Kanadyjsczyk słynie z widowiskowych koncertów, łączących nieokiełznaną rockową energię z liryką przebojowych ballad, których nie brakuje w jego bogatym repertuarze. Jest wyjątkowo gorąco przyjmowany przez polską publiczność, która ostatnio miała okazję oklaskiwać go w maju ub. roku podczas wyprzedanego koncertu na warszawskim Torwarze.
W sprawie dodatkowych pytań związanych z przeniesieniem koncertu we Wrocławiu prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta firmy Eventim.pl – jedynej oficjalnej bileterii sprzedającej bilety na polskie koncerty Bryana Adamsa.

Organizatorami wydarzenia są Barracuda Music oraz DM Agency – polski promotor koncertów Michaela Bublé, Eltona Johna, The Rolling Stones oraz zeszłorocznego koncertu Bryana Adamsa na warszawskim Torwarze.

Docs Against Gravity dzień 5

wtorek, piąty dzień 16. Millennium Docs Against Gravity | Wrocław!

W programie na dziś m.in.:
→ 12:00 – Akademia Dokumentalna dla Seniorów | 16. MDAG FF Wrocław
→ 14:30 – „Nowy, lepszy człowiek”, reż. Tommy Pallotta, Femke Wolting
→ 16:30 – „Reformatorka islamu”, reż. Marie Skovgaard
→ 18:00 – „Herzog / Gorbaczow”, reż. Werner Herzog
→ 20:30 – „Stroiciel Himalajów”, reż. Michał Sulima + spotkanie z twórcami

👉 Bilety w sprzedaży na mdag.pl i w kasach kina, gdzie możecie kupić atrakcyjne cenowo pakiety 10+