12 Tenorów w Opolu

12 TENORÓW W OPOLU!

Zapraszamy Wszystkich na Mega Widowisko. 12 Tenorów wystąpi na scenie w Stegu Arena Opole.

12 Tenorów podczas występów zaprezentują zróżnicowanie szeroki wachlarz utworów i dosłownie porwą widownię z krzeseł. Są nie tylko świetnie wyszkolonymi, ogromnie utalentowanymi wokalistami, ale też tancerzami, konferansjerami, a momentami nawet kabareciarzami. Takie połączenie gwarantuje wspaniale spędzony wieczór, o którym pamięta się przez długi czas.

Podczas koncertu usłyszymy, jednak covery znakomitych hitów XX wieku, m.in. utwory Michaela Jacksona czy zespołu Queen. Będą przeboje współczesne i trochę starsze. Usłyszmy przeboje takie jak: „Kalinka”, „Volare” „O Sole Mio”, „Nessun Dorma”, „Time To Say Goodbye”, czy „You Can Leave Your Hat On”, „Golden Eye” i „We Will Rock You”. Na pewno wszyscy je znamy i chętnie słuchamy. Kolejne utwory zostały dobrane tak, by nie tylko przypomnieć fundamenty muzycznej historii, ale też wyzwolić w słuchaczach kojarzące się z wybranymi piosenkami wspomnienia. Jesteśmy pewni, że występ podbije serca słuchaczy w każdym wieku. Koncert 28 kwietnia.

Nie może Was tam zabraknąć!
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2180640998667421/
Bilety do nabycia poprzez stronę www.kupbilecik.ploraz www.ebilet.pl
www.abilet.pl.
sieć sklepów Media Markt
Sklep Muzyczny RAGTIME, 1 Maja 19, Opole
Księgarnia Niebieski Kredens, Książąt Opolskich 1-3, Opole

KONKURS !!!

KONKURS!!!!KONKURS!!!!!!KONKURS!!!!
Mamy dla Was konkurs, tym razem od organizatora firmy Polska Press mamy jedno podwójne zaproszenie na Koncert 12 Tenorów w Opolu. Co trzeba zrobić aby mieć szansę na wygraną ? Wystarczy wymienić miasta gdzie wystąpią w trakcie tegorocznej trasy oraz przekonać nas że zaproszenie powinno trafić do Was.Odpowiedzi wysyłajcie na adres kunicki.dtv24@gmail.com do dnia 20 kwietnia.
Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej już 21 kwietnia.Chcesz być na bieżąco z konkursami oraz informacjami polub nasz profil DTV24 na fb.

Konkurs!!!

KONKURS!!!!!!!KONKURS!!!!KONKURS!!!!!

Kolejny konkurs dla Was dzisiaj do wygrania kilka zaproszeń na koncert Marcina Wyrostka z zespołem Corazon w sali koncertowej Wrocławskiego Centrum Kongresowego przy ulicy Wystawowej 1 który odbędzie się już 6 kwietnia o godz.16.30. Wystarczy tylko napisać do nas e-maila na adres kunicki.dtv24@gmail.com do dnia 5 kwietnia do godziny 12.00 i odpowiedzieć na pytanie jaki program wygrał Marcin Wyrostek i jaki tytuł nosi jego debiutancka płyta Zaproszenia na jego koncert na godzinę 16.30 będą do obioru przed koncertem .Laureaci zostaną wybrani i poinformowani o szczegółach odbioru nagrody 5 kwietnia .Fundatorem zaproszeń jest firma Wagart.