Hallo Dolny Śląsk

 

W dzisiejszym odcinku „Hallo Dolny Śląsk” aktor i reżyser Piotr Łukaszczyk opowiada o kulisach realizacji serialu „Stolik”. Artur Lesicki mówi o płycie „Celuloid”, którą nagrał wspólnie z Markiem Napiórkowskim. Z przewodniczącym Rady Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa Eugeniuszem Hotałą oraz rzecznikiem prasowym Izby Piotrem Zwoździakiem rozmawiamy o zadaniach, jakie pełni DOIIB. Katarzyna Kurpiewska, kuratorka wystawy „Arcydzieła malarstwa polskiego przełomu XIX i XX wieku” zaprasza do Muzeum Miejskiego we Wrocławiu.

Hallo Dolny Śląsk

W kolejnym wydaniu naszego programu rozmawiamy o XVIII Dolnośląskim Festiwalu Nauki oraz o nowym sezonie we Wrocławskim Teatrze  Lalek. Z zaproszonymi gośćmi poruszamy temat profilaktyki zakażeń wirusem HPV. Mówimy również  o potrzebach wrocławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Gościem programu jest również Misiek – sympatyczny, dobrze ułożony pies ze schroniska, który szuka domu.

Koncert charytatywny

Fundacja Arka oraz Vmedica- Centrum Medycyny Komplementarnej i Przyczynowej zapraszają na koncert charytatywny  muzyki filmowej, który odbędzie się w CAPITOLU 14.09.2015r o godz. 19.00. Wystąpi kwartet smyczkowy z programem  pt „Muzyka z Vervą – najpiękniejsze melodie filmowe”. Gościem honorowym będzie wybitny terapeuta Peter Winkler z Austrii. Dochód ze sprzedaży cegiełek przeznaczony zostanie na badania i terapie dla najbardziej potrzebujących.

Cegiełkę w cenie od 40zł można kupić w Vmedica przy ul. Świdnickiej 12.  Więcej informacji pod numerem tel: 797 771 209.