Archiwum kategorii: Muzyka

3. Majówka we Wrocławiu

Zapraszamy na koncerty w dniach 1-3 maja 2019.


Rozkład koncertów festiwalu 3-Majówka 2019 wygląda następująco:
1.05.19 start godz. 17.00 Pergola, ul Wystawowa 1, Wrocław
3-Majówka 2019 – Dzień I
SLADE, THERION, NAPALM DEATH, ORGANEK, NOCNY KOCHANEK, COMA.

2.05.19 start godz. 15.00 Pergola, ul Wystawowa 1, Wrocław
3-Majówka 2019 – Dzień II
ALESTORM, PIDŻAMA PORNO, MELA KOTELUK, KRZYSZTOF ZALEWSKI, THE DUMPLINGS, ALBO INACZEJ, IRA, TEN TYP MES, ROSALIE., DECAPITATED, CLOCK MACHINE, FLIRTINI, HUNTER.

3.05.19 start godz. 15.00 Pergola, ul Wystawowa 1, Wrocław
3-Majówka 2019 – Dzień III
TARJA TURUNEN, KULT, HAPPYSAD, ANIA DĄBROWSKA, ŁĄKI ŁAN, O.S.T.R., KASIA NOSOWSKA, ILLUSION, LUXTORPEDA, BITAMINA, MERY SPOLSKY, PABLOPAVO i LUDZIKI, GOORAL.

bilety jednodniowe: 79 zł – do 20.03.19
karnety 1-3.05: 155 zł – do 20.03.19
karnety 1-2.05: 120 zł – do 20.03.19
karnety 2-3.05: 120 zł – do 20.03.19

Jeszcze tylko dziś i jutro można kupić tańsze bilety na 3-Majówkę 2019 we Wrocławiu:)

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz online: https://www.3-majowka.pl/bilety/

Dołączajcie do wydarzenia, zapraszajcie znajomych:
https://www.facebook.com/events/935739743287503/

Konkurs PPA

KONKURS!!!!!KONKURS!!!!KONKURS!!!!
Odliczamy już godziny do 40.PPA który startuje już w najbliższy piątek 22 marca i potrwa do 31 marca. Bilety jak co roku rozeszły się błyskawicznie choć w sprzedaży została jeszcze pewna ilość na dwa koncerty festiwalowe.Polecamy zakup wejściówek na Between Music: AquaSonic na 23 marca o godz.17.00 oraz na Co gryzie Gilberta Grape’a 25 marca o godz.19.00 na dużej scenie Teatru Capitol. Oczywiście będzie dostępna pewna pula wejściówek do klubu festiwalowego które będzie można nabywać w dniu koncertu przed wejściem do klubu. My dla naszych czytelników i fanów PPA mamy niesamowitą gratkę a mianowicie mamy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa pojedyncze bilety na koncert w nurcie Off 23 marca o godz.22.00 na Kronika polska – opera lalkowa. Zaproszenia trafią do dwóch osób które wymienią co najmniej pięciu zwycięzców nagrody dziennikarzy Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Na odpowiedzi czekamy do 21 marca pod e-mailem : kunicki.dtv24@gmail.com , zwycięzcy powiadomieni zostaną o wygranej 22 marca.

Visual Concert we Wrocławiu

Wczorajszy koncert „Muzyki filmowej i Epickiej” w Hali Orbita we Wrocławiu został przyjęty z  gorącym aplauzem.

Blisko 50-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra zagrała utwory z takich filmów jak: Gra o Tron, Gladiator, Piraci z Karaibów, James Bond, Władca Pierścieni, Star Wars oraz po raz pierwszy w Polsce utwory muzyki epickiej.

Po raz pierwszy także tłem do koncertu była filmowa projekcja najciekawszych miejsca świata. To wszystko mogliśmy usłyszeć oraz zobaczyć na Visual Concert.

Widzowie byli świadkami kinowej projekcji najpiękniejszych miejsc świata takich jak: Rio de Janeiro, Hong Kong, Hawaje, Islandia, Grecja oraz wielu innych.

Orkiestra bisowała wiele razy a publiczność na stojąco żegnała zespół po koncercie.

Zdjęcia Mariusz Kunicki

From The Seaside Tour 2 Julii Pietruchy

From The Seaside Tour 2 to nowa trasa promująca drugi album wokalistki Juli Pietruchy. Kolejnym trzecim miastem na tej trasie w którym odbył się koncert było Opole.

Przyjechała ona do naszego miasta po raz drugi (gościła ona wcześniej na koncercie w Amfiteatrze gdzie wystąpiła z Kortezem).W czasie koncertu oprócz nowych utworów, mogliśmy usłyszeć też piosenki pochodzące z pierwszego albumu ,, Parsley”, ale również utwory które znajdą się na kolejnym krążku nad którym pracuje. Bardzo dobry kontakt z publicznością i otwartość wokalistki wprowadził nostalgiczny a zarazem piękny klimat.Zespół z którym pojawiła się na scenie to: Kuba Jaźwiecki, Michał Lamża, Max Ziobro, Wojciech Gumiński, Joachim Łuczak oraz Robert Żelazko.

Opole nie na darmo nazywane jest Stolicą Polskiej Piosenki ponieważ zgotowało artystce naprawdę gorące przyjęcie. Koncert zakończył bis. Fani którym było mało dobrej muzyki mogli kupić płytę oraz zdobyć autograf lub zrobić sobie wspólne zdjęcie z Julią .

Więcej szczegółów trasy która dopiero nabiera rozpędu oraz informacje o płycie dostępne są na stronie http://www.juliapietrucha.pl/ oraz na fanpage https://www.facebook.com/juliapietruchafanpage/. Organizatorem trasy oraz fundatorem zaproszeń dzięki którym dwójka naszych czytelników mogła pojawić się na koncercie jest firma Good Taste Production .

Tekst i zdjęcia Mariusz Kunicki

Agnieszka Chylińska w Opolu

Agnieszka Chylińska odwiedziła Opole w ramach trasy koncertowej PINK PUNK Tour 2019.

W piątek 8 marca w Międzynarodowym Dniu Kobiet usłyszeliśmy ją w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Koncert zgromadził kilkuset fanów jej twórczości. Zanim rozpoczął się koncert wokalistka podpisywała płyty oraz pozowała do zdjęć na specjalnie na tę okazję przygotowanej ściance.

Fani przyjęli piosenkarkę gromkimi brawami i skandowali A-gnie-szka!. Występ artystki to zarówno najnowsze piosenki z płyty „Pink Punk” ale również przeboje z poprzednich krążków. Mocny rockowy pazur wokalistki i super kontakt z publicznością utrzymywał się przez cały koncert.

Dopisali również fani, którzy swoim aplauzem doprowadzili do tego że Agnieszka zdecydowała się dwukrotnie bisować. PINK PUNK Tour 2019 to trasa ,która jest pod każdym względem profesjonalnie przygotowana ,począwszy od strony muzycznej, organizacyjnej jak i wizualnej jest firma TOP MANAGEMENT.

Warto pojawić się na kolejnych koncertach trasy, chociaż na niektóre z nich bilety zostały wyprzedane w ciągu  kilku dni.

Zdjęcia i tekst Mariusz Kunicki  DTV24 Oddział Opole