Archiwum kategorii: Biznes

Zintegrowany System Kwalifikacji

Konferencja na temat Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.
Zintegrowany System Kwalifikacji gromadzi, opisuje i porządkuje informacje na temat kwalifikacji, które możemy uzyskać w dowolny sposób.

Każda kwalifikacja (np. tworzenie witryn internetowych, pilotowanie imprez turystycznych, programowanie i obsługiwanie procesu druku 3D czy montowanie stolarki budowlanej), czyli zespół wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych, jest dokładnie opisana – wskazane jest, co należy wiedzieć i umieć oraz jaki zasób kompetencji społecznych posiadać, żeby uzyskać formalne jej potwierdzenie i otrzymać certyfikat. Do każdej kwalifikacji przyporządkowany jest także poziom Polskiej Ramy Kwalifikacji, dzięki czemu można porównać je z kwalifikacjami nadawanymi w innych krajach. Kwalifikacje uzyskiwane w Polsce mają szansę stać się rozpoznawalne w Europie, dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć pracę za granicą lub udowodnić kompetencje swojej kadry przed zagranicznym kontrahentem.


Korzyści, jakie niesie za sobą Zintegrowany System Kwalifikacji dla potencjalnego pracownika, mogą być rozpatrywane na różnych płaszczyznach: zawodowej, społecznej oraz psychologicznej. Po pierwsze, po formalnym potwierdzeniu swoich umiejętności, stajemy się bardziej pożądanym pracownikiem. Certyfikat możemy traktować jako atut podczas rekrutacji, ponieważ pracodawca może być pewien naszych kompetencji.


Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie:
https://www.kwalifikacje.edu.pl/

Pysznie w Cinema City

Pyszne nowości w VIP Cinema City!

Z końcem kwietnia na gości wrocławskiej oraz krakowskiej strefy VIP czekają nowości barowe! Oprócz premier filmowych z nadejściem wiosny czas wprowadzić zmiany również do menu. Nowe sałatki, gorący bufet i desery, czyli odświeżone smaki w ekskluzywnym lobby, wprowadzą widzów w jeszcze lepszy nastrój. Wiosenne menu już od 29 kwietnia w Krakowie oraz 30 kwietnia we Wrocławiu. Bilety do kupienia na: https://www.cinema-city.pl/vip.

Klimatyczne lobby oraz skórzane, elektrycznie rozkładane aż do pozycji leżącej wygodne fotele, to idealne warunki do oglądania kinowych hitów. W połączeniu z przekąskami barowymi bez ograniczeń oraz pysznymi daniami ciepłymi i zimnymi przygotowywanymi na miejscu przez szefów kuchni, stanowią idealne połączenie na wieczór pełen relaksu i filmowych emocji. Z końcem kwietnia w strefach VIP widzowie będą mieli okazję skosztować nowego, wiosennego menu. Tym razem do dyspozycji gości będzie, m.in.: sałatka z makaronem ryżowym z warzywami i chrupiącym tofu, pizza z dodatkiem słodkich oliwek i cukinii oraz deser z mango z serem śmietanowym i bitą śmietaną z ciasteczkami Oreo. To nie koniec smakowitych nowości!

Sala VIP to wyjątkowy pomysł sieci kin Cinema City na miejsce, w którym można cieszyć się filmem z domieszką luksusu. Zaproś przyjaciół, czy rodzinę i zorganizuj swoje urodziny, imieniny lub wieczór panieński oraz kawalerski. Strefa VIP jest również idealną okazją do spotkań biznesowych z kontrahentami czy integracyjnych. Pyszna kuchnia, niebanalne wnętrza i wciągający seans filmowy sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy zarówno dla Ciebie, jak i Twoich przyjaciół!

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited.